| Connector Size | B |
| Number of Connectors | 2 |
| Connector Type | BNC Male to Female |
| Colour | Blue |
| Dimensions | 57.15 x 35.05 x 28.7mm |
| Height | 28.7mm |
| Length | 57.15mm |
| Width | 35.05mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.