| Maximum Frequency | 2.6GHz |
| Minimum Frequency | 700 MHz |
| Dimensions | 76 x 36 x 141mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Height | 141mm |
| Length | 76mm |
| Model Number p | SNYPER LTE+ SPECTRUM |
| Width | 36mm |
| Model Number (p) | SNYPER LTE+ SPECTRUM |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.