| Maximum Frequency | 2.1GHz |
| Minimum Frequency | 800 MHz |
| Connector Type | SMA Male |
| Dimensions | 147 x 76 x 36mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Height | 36mm |
| Length | 147mm |
| Model Number p | SNYPER LTE |
| Width | 76mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.