| Maximum Frequency | 3.5GHz |
| Minimum Frequency | 50 MHz |
| Frequency Sensitivity | 49dB |
| Dimensions | 1.5 x 1 x 0.38mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Height | 0.38mm |
| Length | 1.5mm |
| Model Number p | AD8312 |
| Width | 1mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.