| Model Number (p) | TM-500UK |
| Supplied With | BT Plug |
| Power Source | Mains |
| Model Number p | TM-500UK |
| Height | 83mm |
| Dimensions | 235 x 64 x 83mm |
| Width | 64mm |
| Length | 235mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.