| Model Number (p) | Compact DSP |
| Power Source | Battery |
| Battery Type | 9V |
| Model Number p | Compact DSP |
| Battery Life | 1 yr |
| Weight | 300g |
| Height | 53mm |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Dimensions | 235 x 75 x 53mm |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Width | 75mm |
| Length | 235mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.