| Heater Power Rating | 3000W |
| Capacity | 90L |
| Ultrasonic Power Rating | 1440W |
| Height | 400mm |
| Length | 600mm |
| Model Number p | 90L |
| Plug Type | UK |
| Width | 400mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.