| Magnification Power | 20 → 220X |
| Frame rate | 30fps |
| Resolution | 1280 x 1024 pixels |
| Illuminated | Yes |
| Illumination Type | LED |
| Interface Type | Wi-Fi |
| Weight | 0.111kg |
| Dimensions | 3.3 x 11.4cm |
| Diameter | 33mm |
| Length | 114mm |
| Model Number p | WF4915ZT |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.