| Magnification Power | 20 → 90X |
| Frame rate | 30fps |
| Resolution | 1280 x 1024 pixels |
| Illuminated | Yes |
| Illumination Type | White LED |
| Interface Type | USB |
| Weight | 0.105kg |
| Dimensions | 105 x 32mm |
| Diameter | 32mm |
| Length | 105mm |
| Model Number p | AM4113TL |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.