| Dioptre | 3dioptre |
| Lens Size | 100mm |
| Magnifier Type | Table Lamp |
| Lamp Type | LED |
| Lamp Wattage | 6.5W |
| Operating Voltage | 6.5V |
| Lens Diameter | 100mm |
| Plug Type | EU Plug, UK Plug |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.