| Dioptre | 3dioptre |
| Lens Size | 125mm |
| Magnifier Type | Table Clamp Mount |
| Lamp Type | LED |
| Lamp Wattage | 14.5W |
| Operating Voltage | 230V ac |
| Weight | 75g |
| Lens Diameter | 125mm |
| Plug Type | EU Plug, UK Plug |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.