| Dioptre | 3dioptre |
| Lens Size | 100mm |
| Magnifier Type | LED Lamp |
| Lamp Type | LED |
| Lamp Wattage | 2.5W |
| Operating Voltage | 5V dc |
| Lens Diameter | 100mm |
| Plug Type | USB |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.