| Welder Type | Arc Welder |
| Supply Voltage | 230V |
| Output Current | 20 → 250A |
| Maximum Electrode Size | 5mm |
| Weight | 6kg |
| Output Voltage | 80V |
| Minimum Electrode Size | 1.6mm |
| Model Number | HG2600DA |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.