| Model Number | AT90DH |
| Power Type | Electric |
| Type | Soldering Iron |
| Wattage | 90W |
| Input Voltage | 220V |
| Tip Series | 900M |
| For Use With | 900M Series Soldering Tip |
| Soldering Tip Temperature | 200°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.