| Disc Type | Cutting Disc |
| Disc Diameter | 9.5mm |
| Thickness | 9.5mm |
| Abrasive Material | Aluminium Oxide |
| Bore Size | 3.2mm |
| Number in Pack | 3 |
| Series | Grinding |
| Model | 932 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.