| Sander Type | Orbital Sander |
| Orbit Size | 2.5mm |
| Pad Size | 125mm |
| Pad Grip Method | Sander |
| Corded/Cordless | Cordless |
| Brushed/Brushless Motor | Brushless |
| Voltage Rating | 18V |
| Model Number | GEX 18V-125 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.