| Type | Engraver |
| Multitool Type | Engraving Tool |
| Plug Type | Type G - British 3-pin |
| Corded/Cordless | Corded |
| Length | 170mm |
| Model Number | F0130290JN |
| Speed | 6000rpm |
| Voltage Rating | 240V |
| Wattage | 35W |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.