| Function | |
| Width | 30 cm |
| Height | 40 cm |
| Depth | 50 cm |
| Weight | 16 kg |
| Impact Power | 60 j |
| loaded speed | |
| Number of Revolutions | 0 |
| Number of Impacts | 45 |
| Flow | |
| Power | 1500 w |
| Voltage |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.