| Power | 650 w |
| Colour | |
| Material | Plastic |
| Width | 15 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 2,35 kg |
| No Load Speed rpm | 3000 |
| Blade Diameter | |
| Depth of Cut | 70 mm |
| Cutting Depth Wood |
969,90 TL<br>This product is shipped disassembled. Installation belongs to the customer.<br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.