| Power | 18w |
| Material | Plastic |
| Width | 30cm |
| Height | 27cm |
| Depth | 20 cm |
| Weight | 7 kg |
| No Load Speed rpm | 2800 |
| Blade Diameter | 185mm |
| Cutting Depth PVC | |
| Cutting Depth Pipe |
1,319 TL<br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.