| Power | 18w |
| Colour | |
| Material | Cordless Jigsaw |
| Width | 25.1cm |
| Height | 21.5 cm |
| Depth | 7.6 cm |
| Weight | 1.5kg |
| No Load Speed rpm | 0-3000 |
| Blade Diameter | |
| Depth of Cut | 90mm |
| Cutting Depth Wood |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.