| Flow | 18 years |
| Power | 18 w |
| Width | 12 cm |
| Height | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Weight | 5,4 kg |
| No Load Speed rpm | 0-1400 |
| Impact Rate | 0-19000 |
| Torque | 40 N/m |
| Electronic Speed Adjustment | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.