| Drill Type | Drill Driver |
| Voltage Rating | 12V |
| Corded/Cordless | Cordless |
| Battery Type | Li-ion |
| Series | GSR |
| Chuck Size | 7mm |
| Chuck Type | Autolock |
| Charger Supplied | Yes |
| Speed | 350 rpm, 1300rpm |
| Model Number | GSR 12V-15 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.