| Drill Type | SDS Drill |
| Voltage Rating | 18V |
| Corded/Cordless | Cordless |
| Brushed/Brushless Motor | Brushless |
| Battery Type | Body Only |
| Series | GBH 18V-34 CF |
| Chuck Type | SDS Plus |
| Number of Batteries | 0 |
| Max Speed | 500rpm |
| Speed | 0 <arrow/> 500rpm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.