| Width | 5 cm |
| Height | 13cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 2kg |
| Cycle Rate | 15000 |
| RPM Adjustment | 6 |
| Air flow | |
| Sound Pressure | |
| Power | 135w |
| Heat Setting | |
| Operating temperature | |
| Cable Length | 150 cm |
529.90 TL<br>Package Included Single Machine <br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.