| Width | 18.5 cm |
| Height | 23.9 cm |
| Depth | 6.8 cm |
| Weight | 0.5 kg |
| Cycle Rate | 170lt/dk Hava Akimi |
| RPM Adjustment | no |
| Air flow | |
| Sound Pressure | |
| Power | 18 w |
| Heat Setting | |
| Operating temperature | |
| Cable Length | 0 cm |
Package Included Solo (single) machine, 3 Heads <br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.