| Width | 4 cm |
| Height | 22 cm |
| Depth | 3 cm |
| Weight | 0.70 kg |
| Cycle Rate | |
| RPM Adjustment | |
| Air flow | |
| Sound Pressure | |
| Power | 2000 w |
| Heat Setting | Double Stage |
| Operating temperature | 2000 |
| Cable Length | 2 cm |
389,90 TL<br>Package Included 4 Heads in the Box <br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.