| Motor power | 2200 w |
| Cylinder Displacement | 1 |
| Transfer | 1 |
| Fuel Type | Electricity |
| Fuel Capacity | 215ml |
| Width | 18 cm |
| Depth | 21 cm |
| Weight | 4 kg |
| Colour | Blue |
| Material | Plastic |
| model | Electric |
1.799 TL<br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.