| Motor power | 18 w |
| Cylinder Displacement | 1 |
| Transfer | 15m/s |
| Fuel Type | Power X -change Akü |
| Fuel Capacity | Battery |
| Width | 20 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 1.18 kg |
| Colour | Red |
| Material | Qb |
| model | Ge-gs 18 Li - Solo, Battery Powered Buddha |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.