| Motor power | 18 w |
| Cylinder Displacement | Saw |
| Transfer | 5000 |
| Fuel Type | 4 |
| Fuel Capacity | - |
| Width | 29 cm |
| Depth | 25 cm |
| Weight | 2.61 kg |
| Colour | Red |
| Material | Oregon |
| model | Cordless Chain Saw |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.