| Motor power | 1800 w |
| Cylinder Displacement | 0 |
| Transfer | 0 |
| Fuel Type | Electric |
| Fuel Capacity | 0 |
| Width | 27.4 cm |
| Depth | 21.6 cm |
| Weight | 4.2 kg |
| Colour | Green |
| Material | Metal |
| model | Chainsaw Sawing |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.