| Set Type | SDS Drill Set |
| Drilling Application | Multi-Material |
| Drill Bit Type | Tile Drill Bit |
| Material | Diamond |
| Number of Pieces | 5 |
| Minimum Size | 4mm |
| Maximum Size | 8mm |
| Set Contents | Drill Bit: (4 mm/5 mm/6 mm/6 mm/8 mm) |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.