| Set Type | HSS Twist Drill Bit |
| Drilling Application | Metal |
| Drill Bit Type | Twist Drill Bit |
| Material | Steel |
| Number of Pieces | 10 |
| Minimum Size | 1mm |
| Maximum Size | 10mm |
| Set Contents | HSS Drill Bits (1 mm/2 mm/3 mm/4 mm/5 mm/6 mm/7 mm/8 mm/9 mm/10 mm) |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.