| Maximum Suction Flow | 471L/min |
| Maximum Vacuum Pressure | -0.87bar |
| Manufacturer Series | M/58102 |
| Maximum Input Pressure | 6bar |
| Vacuum Gauge | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Operating Pressure | 6bar |
| Inlet Port Size | G 3/4 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.