| Length | 1000mm |
| Top Width | 9.7mm |
| Belt Section | XPZ |
| Inside Length | 924mm |
| Belt Type | Open Ended Belt |
| Height | 8mm |
| Outer Length | 1013mm |
| Datum Length | 1000mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.