| Length | 1088mm |
| Top Width | 16.3mm |
| Belt Section | XPB |
| Inside Length | 1028 |
| Belt Type | Open Ended Belt |
| Height | 13mm |
| Outer Length | 1110mm |
| Datum Length | 1088mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.