| Length | 957mm |
| Top Width | 12.7mm |
| Belt Section | XPA |
| Inside Length | 912mm |
| Belt Type | Open Ended Belt |
| Height | 10mm |
| Outer Length | 975mm |
| Datum Length | 957mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.