| Length | 2337mm |
| Top Width | 17mm |
| Belt Section | 5L |
| Inside Length | 2337mm |
| Belt Type | Looped Belt |
| Height | 10mm |
| Outer Length | 2388mm |
| Datum Length | 2375mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.