| Length | 760mm |
| Top Width | 13mm |
| Belt Section | X13/AX |
| Inside Length | 730mm |
| Height | 8mm |
| Series | SUPER TX |
| Material | Rubber |
| Outer Length | 780mm |
| Datum Length | 760mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.