| Length | 732mm |
| Top Width | 10mm |
| Belt Section | X10/AX |
| Inside Length | 710mm |
| Height | 6mm |
| Series | SUPER TX |
| Material | Rubber |
| Outer Length | 748mm |
| Datum Length | 732mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.