| Material | PVC |
| Length (Closed) | 308mm |
| Length Closed | 308mm |
| Width (Closed) | 230mm |
| Width Closed | 230mm |
| Depth (Closed) | 25mm |
| Depth Closed | 25mm |
| Lock Type | Zipper |
| Width | 230.0mm |
| Length | 308.0mm |
| Depth | 25.0mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.