| Tool Storage Type | Tool Chest |
| Material | Steel |
| Number of Drawers | 8 |
| Wheeled | No |
| Length | 307mm |
| Width | 660mm |
| Height | 427mm |
| Dimensions | 660 x 307 x 427mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.