| Tool Storage Type | Tool Chest |
| Material | Steel |
| Number of Drawers | 6 |
| Wheeled | No |
| Length | 340mm |
| Width | 530mm |
| Height | 350mm |
| Dimensions | 530 x 340 x 350mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.