| Tool Storage Type | Tool Chest |
| Material | Steel |
| Number of Drawers | 11 |
| Wheeled | Yes |
| Length | 1085mm |
| Width | 450mm |
| Height | 985mm |
| Dimensions | 985 x 1085 x 450mm |
| Weight | 90kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.