| Material | Plastic |
| Tool Storage Type | Tool Trolley |
| Number of Drawers | 4 |
| Wheeled | Yes |
| Length | 581mm |
| Width | 381mm |
| Height | 455mm |
| Dimensions | 581 x 381 x 455mm |
| Weight | 14.1kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.