| Material | ABS |
| Tool Storage Type | Tool Chest |
| Number of Drawers | 6 |
| Wheeled | Yes |
| Length | 375mm |
| Width | 605mm |
| Height | 930mm |
| Dimensions | 375 x 605 x 930mm |
| Type | Tool Trolley |
| Load Capacity | 200kg |
| Weight | 43.5kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.