| Material | Steel |
| Tool Storage Type | Tool Chest |
| Wheeled | No |
| Length | 883mm |
| Width | 440mm |
| Height | 343mm |
| Dimensions | 833 x 440 x 343mm |
| Weight | 20kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.