| Box Type | Carry |
| Length | 560mm |
| Width | 390mm |
| Height | 200mm |
| Dimensions | 22 x 15.4 x 7.9in |
| Wheels | 2 Wheels |
| Number of Drawers | 3 |
| Range | TC-SC |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.