| Material | Plastic |
| Box Type | Tool Box |
| Length | 570mm |
| Width | 410mm |
| Height | 570mm |
| Dimensions | 570 x 410 x 570mm |
| Wheels | 2 Wheels |
| Lock Type | Metal Latch |
| Colour | Black, Yellow |
| Range | Rolling Workshop |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.