| Box Type | Tool Box |
| Length | 481mm |
| Width | 279mm |
| Height | 481mm |
| Dimensions | 481 x 279 x 481mm |
| Lock Type | Padlock |
| Number of Drawers | 1 |
| Tray Type | Removable |
| Colour | Black |
| Range | One Touch |
| Tools Included | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.